Poštovani kupci, zbog unapredjenja web prodavnice u periodu od 21.1.2019 00:00 do 22.1.2019 08:00 časova kupovina preko sajta neće biti dostupna. Hvala na razumevanju.
close
logo

Pronađeno je 0 proizvoda

katrin
katrin

Prijavite se za newsletter!

Budite u toku sa naišim najnovijim proizvodima, promocijama i specijalnim događajima.

Maloprodaje

Nis

  • location_on RETAIL PARK STOP SHOP , Bulevar Medijana 21
  • phone_android +381 60/0-11-35-05
  • email Nisstopshopp@katrinvk.com
  • access_time

Beograd

  • location_on TC BIG FASHION Višnjićka 84 Lokal 107
  • phone_android +381 60/01-13-506
  • email
  • access_time

Beograd

  • location_on RK BEOGRADJANKA, Masarikova 5
  • phone_android +381 63/11-35-226
  • email Beograd@katrinvk.com
  • access_time

Zrenjanin

  • location_on TC AVIV PARK ZRENJANIN
  • phone_android +381 63/11-35-188
  • email Zrenjaninaviv@katrinvk.com
  • access_time

Užice

  • location_on MILOŠA OBRENOVIĆA BB , LOKAL 5
  • phone_android +381 63 1135175
  • email Uzice@katrinvk.com
  • access_time

Kragujevac

  • location_on TC PLAZA prvi sprat , Bulevar Kraljice Marije , lok 248
  • phone_android +381 63/11-35-908
  • email
  • access_time

Beograd

  • location_on TC ZEMUN PARK Autu Put za Novi Sad 124-126
  • phone_android +381 60/ 01-13-503
  • email Beogradzemun@katrinvk.com
  • access_time

Sremska Mitrovica

  • location_on BULEVAR KONSTANTINA VELIKOG BB STOP SHOP, LOKAL 01/a
  • phone_android +381 63/11-35-187
  • email Smitrovica@katrinvk.com
  • access_time

Čačak

  • location_on TC RODA, ul. Braće Spasića bb, lokal 2
  • phone_android +381 63/11-35-181
  • email Cacak@katrinvk.com
  • access_time

Jagodina

  • location_on VIVO SHOPPING PARK, Stevana Ivanovića BB
  • phone_android +381 63/11-35-176
  • email Jagodina@katrinvk.com
  • access_time

Novi Sad

  • location_on TC MERCATOR, Bulevar Oslobođenja 102
  • phone_android +381 63/11-35-173
  • email Novisad@katrinvk.com
  • access_time

Lazarevac

  • location_on RETAIL PARK STOP SHOP , ŽELEZNIČKA bb , Lokal 16
  • phone_android +381 60 0113501
  • email Lazarevac@katrinvk.com
  • access_time

Kragujevac

  • location_on TC RODA, Save Kovačevića 48A
  • phone_android +381 63/11-35-184
  • email Kragujevac@katrinvk.com
  • access_time

Kruševac

  • location_on TC RODA CENTAR, II sprat, Blagoja Parovića 20
  • phone_android +381 63/11-35-183
  • email Krusevac@katrinvk.com
  • access_time

Šabac

  • location_on TC RODA, Jovana Cvijića 1
  • phone_android +381 63/11-35-224
  • email Sabac@katrinvk.com
  • access_time

Mladenovac

  • location_on TRŽNI CENTAR TCM , Braće Badžaka 2
  • phone_android +381 60/01-13-504
  • email Mladenovac@katrinvk.com
  • access_time

Zlatibor

  • location_on TC ZLATIBOR bb
  • phone_android +381 63/11-35-174
  • email Zlatibor@katrinvk.com
  • access_time

Vršac

  • location_on RETAIL PARK STOP SHOP Kneza Miloša Obilića bb
  • phone_android +381 63/11-35-182
  • email Vrsac@katrinvk.com
  • access_time

Nis

  • location_on TC RODA, Vizantijski bulevar 1
  • phone_android +381 63/11-35-228
  • email Nismercator@katrinvk.com
  • access_time

Saradnici u zemlji

Valjevo

  • location_on Cika Ljubina 12
  • phone_android 014/222211
  • email Spikivesna@gmail.com
  • access_time Ponedeljak - petak: -h; subota: -h; nedelja: -h;

Vranje

  • location_on Beogradska br. 1
  • phone_android 063/484112
  • email Senka.jovic@yahoo.com
  • access_time Ponedeljak - petak: -h; subota: -h; nedelja: -h;

Leposavić

  • location_on 24 Novembar bb
  • phone_android 064/5097810
  • email Cetnik41@verat.net
  • access_time Ponedeljak - petak: -h; subota: -h; nedelja: -h;

Kosovska Mitrovica

  • location_on Kralja Petra Prvog bb
  • phone_android 066 9780531
  • email
  • access_time Ponedeljak - petak: -h; subota: -h; nedelja: -h;

Aranđelovac

  • location_on Knjaza Miloša 20/1
  • phone_android 064/0106994
  • email
  • access_time

Saradnici u Bosni i Hercegovini

Foca

  • location_on SVETOSAVSKA BB,TC TOM, 73300 FOCA
  • phone_android +38766619666
  • email Dijanaperisic111@gmail.com
  • access_time

Ovaj sajt koristi kolačiće radi što boljeg iskustva posetilaca. Ukoliko nastavite sa korišćenjem sajta, smatra se da ste saglasni sa našim uslovima korišćenja kolačića i potvrđujete prihvatanje kolačića na njegovim stranicama.

Prihvatam