Poštovani kupci, zbog unapredjenja web prodavnice u periodu od 21.1.2019 00:00 do 22.1.2019 08:00 časova kupovina preko sajta neće biti dostupna. Hvala na razumevanju.
close
logo

Pronađeno je 0 proizvoda

katrin
katrin

Prijavite se za newsletter!

Budite u toku sa naišim najnovijim proizvodima, promocijama i specijalnim događajima.

Maloprodaje

Beograd

Vojislava Ilića 141, TC "Beo Mall", 1.sprat 11000 Beograd
  • location_on Vojislava Ilića 141, TC "Beo Mall", 1.sprat 11000 Beograd
  • call +381 60 4044 696
  • mail_outline Beogradbeo@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 9-21h subota: 9-21h nedelja: 9-21h

Nis

RETAIL PARK STOP SHOP , Bulevar Medijana 21
  • location_on RETAIL PARK STOP SHOP , Bulevar Medijana 21
  • call +381 60/0-11-35-05
  • mail_outline Nisstopshopp@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 10-22h subota: 10-22h nedelja: 10-22h

Beograd

RK BEOGRADJANKA, Masarikova 5
  • location_on RK BEOGRADJANKA, Masarikova 5
  • call +381 63/11-35-226
  • mail_outline Beograd@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 9-21h subota: 9-21h nedelja: -h

Zrenjanin

TC AVIV PARK ZRENJANIN
  • location_on TC AVIV PARK ZRENJANIN
  • call +381 63/11-35-188
  • mail_outline Zrenjaninaviv@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 10-22h subota: 10-22h nedelja: 10-22h

Jagodina

VUKA BOJOVIĆA LOKAL B2
  • location_on VUKA BOJOVIĆA LOKAL B2
  • call +381 63/11-35-176
  • mail_outline Jagodina@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 10-22h subota: 10-22h nedelja: 10-22h

Beograd

KARADJORDJEVA 48 , I SPRAT LOK. 718
  • location_on KARADJORDJEVA 48 , I SPRAT LOK. 718
  • call
  • mail_outline
  • access_time Ponedeljak - petak: 9-21h subota: 9-21h nedelja: 9-21h

Beograd

TC ZEMUN PARK Autu Put za Novi Sad 124-126
  • location_on TC ZEMUN PARK Autu Put za Novi Sad 124-126
  • call +381 60/ 01-13-503
  • mail_outline Beogradzemun@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 10-22h subota: 10-22h nedelja: 10-22h

Kragujevac

TC PLAZA prvi sprat , Bulevar Kraljice Marije , lok 248
  • location_on TC PLAZA prvi sprat , Bulevar Kraljice Marije , lok 248
  • call +381 63/11-35-908
  • mail_outline
  • access_time Ponedeljak - petak: 9-22h subota: 9-22h nedelja: 9-22h

Sremska Mitrovica

BULEVAR KONSTANTINA VELIKOG BB STOP SHOP, LOKAL 01/a
  • location_on BULEVAR KONSTANTINA VELIKOG BB STOP SHOP, LOKAL 01/a
  • call +381 63/11-35-187
  • mail_outline Smitrovica@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 10-22h subota: 10-22h nedelja: 10-16h

Kraljevo

TRG SRPSKIH RATNIKA 19
  • location_on TRG SRPSKIH RATNIKA 19
  • call 060/011 3504
  • mail_outline Kraljevo@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 9-21h subota: 9-21h nedelja: 9-21h

Beograd

TC BIG FASHION Višnjićka 84 Lokal 107
  • location_on TC BIG FASHION Višnjićka 84 Lokal 107
  • call +381 60/01-13-506
  • mail_outline Beogradbig@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 10-22h subota: 10-22h nedelja: 10-22h

Lazarevac

RETAIL PARK STOP SHOP , ŽELEZNIČKA bb , Lokal 16
  • location_on RETAIL PARK STOP SHOP , ŽELEZNIČKA bb , Lokal 16
  • call +381 60 0113501
  • mail_outline Lazarevac@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 10-22h subota: 10-22h nedelja: 10-22h

Kragujevac

TC RODA, Save Kovačevića 48A
  • location_on TC RODA, Save Kovačevića 48A
  • call +381 63/11-35-184
  • mail_outline Kragujevac@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 9-22h subota: 9-22h nedelja: 9-22h

Novi Sad

TC MERCATOR, Bulevar Oslobođenja 102
  • location_on TC MERCATOR, Bulevar Oslobođenja 102
  • call +381 63/11-35-173
  • mail_outline Novisad@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 9-22h subota: 9-22h nedelja: 9-22h

Čačak

TC RODA, ul. Braće Spasića bb, lokal 2
  • location_on TC RODA, ul. Braće Spasića bb, lokal 2
  • call +381 63/11-35-181
  • mail_outline Cacak@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 9-22h subota: 9-22h nedelja: 9-22h

Užice

MILOŠA OBRENOVIĆA BB , LOKAL 5
  • location_on MILOŠA OBRENOVIĆA BB , LOKAL 5
  • call +381 63 1135175
  • mail_outline Uzice@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 9-21h subota: 9-21h nedelja: 9-21h

Kruševac

TC RODA CENTAR, II sprat, Blagoja Parovića 20
  • location_on TC RODA CENTAR, II sprat, Blagoja Parovića 20
  • call +381 63/11-35-183
  • mail_outline Krusevac@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 9-22h subota: 9-22h nedelja: 9-22h

Šabac

TC RODA, Jovana Cvijića 1
  • location_on TC RODA, Jovana Cvijića 1
  • call +381 63/11-35-224
  • mail_outline Sabac@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 09-22h subota: 09-22h nedelja: 09-22h

Vršac

RETAIL PARK STOP SHOP Kneza Miloša Obilića bb
  • location_on RETAIL PARK STOP SHOP Kneza Miloša Obilića bb
  • call +381 63/11-35-182
  • mail_outline Vrsac@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 10-22h subota: 10-22h nedelja: 10-22h

Zlatibor

TC ZLATIBOR bb
  • location_on TC ZLATIBOR bb
  • call +381 63/11-35-174
  • mail_outline Zlatibor@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 9-21h subota: 9-21h nedelja: 9-21h

Nis

TC RODA, Vizantijski bulevar 1
  • location_on TC RODA, Vizantijski bulevar 1
  • call +381 63/11-35-228
  • mail_outline Nismercator@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 9-22h subota: 9-22h nedelja: 9-22h

Franšize

Mladenovac

TRŽNI CENTAR TCM , Braće Badžaka 2
  • location_on TRŽNI CENTAR TCM , Braće Badžaka 2
  • call +381 60/01-13-504
  • mail_outline Mladenovac@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 9-21h subota: 9-21h nedelja: 9-21h

Saradnici u zemlji

Valjevo

  • location_on Cika Ljubina 12
  • call 014/222211
  • mail_outline Spikivesna@gmail.com
  • access_time

Vranje

  • location_on Beogradska br. 1
  • call 063/484112
  • mail_outline Senka.jovic@yahoo.com
  • access_time

Leposavić

  • location_on 24 Novembar bb
  • call 064/5097810
  • mail_outline Cetnik41@verat.net
  • access_time

Kosovska Mitrovica

  • location_on Kralja Petra Prvog bb
  • call 066 9780531
  • mail_outline
  • access_time

Aranđelovac

  • location_on Knjaza Miloša 20/1
  • call 064/0106994
  • mail_outline
  • access_time Ponedeljak - petak: -h subota: -h nedelja: -h

Saradnici u Bosni i Hercegovini

Foca

  • location_on SVETOSAVSKA BB,TC TOM, 73300 FOCA
  • call +38766619666
  • mail_outline Dijanaperisic111@gmail.com
  • access_time Ponedeljak - petak: -h subota: -h nedelja: -h

Ovaj sajt koristi kolačiće radi što boljeg iskustva posetilaca. Ukoliko nastavite sa korišćenjem sajta, smatra se da ste saglasni sa našim uslovima korišćenja kolačića i potvrđujete prihvatanje kolačića na njegovim stranicama.

Prihvatam