close
logo

Pronađeno je 0 proizvoda

katrin
katrin

Prijavite se za newsletter!

Budite u toku sa naišim najnovijim proizvodima, promocijama i specijalnim događajima.

O nama

KOMPANIJA "KATRIN COMPANY" BAVI SE KREIRANJEM I PROIZVODNJOM PAŽLJIVO ODABRANIH MODELA KOJI ODGOVARAJU POTREBAMA MODERNE I SAVREMENE ŽENE PRUŽAJUCI JOJ KOMFOR PREFINJENOG IZGLEDA U SVAKOJ PRILICI I NA SVAKOM MESTU, BRENDOM "KATRIN" KOJI JE OSNOVAN 2005 GODINE. NAŠ USPEH OGLEDA SE U ODABIRU KVALITETNIH MATERIJALA I NAČINU IZRADE KOJI ODGOVARAJU ZAHTEVIMA MODNIH TRENDOVA I ČINE SAVRŠEN SPOJ LEPOG I KORISNOG.

KAO REZULTAT TOGA NAŠA KOMPANIJA SE MOŽE POHVALITI JOŠ JEDNOM MODNOM LINIJOM POD NAZIVOM "KATRIN ROSE" NAMENJENU MALIM DAMAMA KOJA PREDSTAVLJA JOŠ JEDAN OD SVETSKIH TRENDOVA POZNAT KAO "MAJKA I ĆERKA". KAO ODGOVOR SAVREMENOM I BRZOM NAČINU ŽIVOTA NAŠ TIM MLADIH I ODGOVORNIH LJUDI USPEŠNO I SVE VIŠE RADI NA PRODAJI KAKO PUTEM ON-LINE PRODAJE TAKO I NA ŠIRENJU NAŠIH MALOPRODAJA U SVIM GRADOVIMA SRBIJE SA STALNOM TENDENCIJOM ŠIRENJA ŠTO JE ZAHTEV NAŠEG SVE VEĆEG BROJA ZADOVOLJNIH KUPACA.

Maloprodaje

Nis

  • location_on RETAIL PARK STOP SHOP , Bulevar Medijana 21
  • phone_android 018/420-90-08
  • email Nisstopshopp@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 10-22h; subota: 10-22h; nedelja: 10-22h;

Kragujevac

  • location_on TC PLAZA prvi sprat , Bulevar Kraljice Marije , lok 248
  • phone_android 0631135908 , 034/610-11-72
  • email
  • access_time Ponedeljak - petak: -h; subota: -h; nedelja: -h;

Zrenjanin

  • location_on TC AVIV PARK ZRENJANIN
  • phone_android 063/1135188, 023/310-12-06
  • email Zrenjaninaviv@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 10-22h; subota: 10-22h; nedelja: 10-22h;

Beograd

  • location_on TC BIG FASHION Višnjićka 84 Lokal 107
  • phone_android 0600113506
  • email
  • access_time Ponedeljak - petak: 10-22h; subota: 10-22h; nedelja: 10-22h;

Beograd

  • location_on RK BEOGRAĐANKA, Masarikova 5
  • phone_android 063/1135226, 011/33-33-616
  • email Beograd@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 9-21h; subota: 9-21h; nedelja: -h;

Beograd

  • location_on TC ZEMUN PARK Autu Put za Novi Sad 124-126
  • phone_android 060 0113503
  • email Beogradzemun@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 10-22h; subota: 10-22h; nedelja: 10-22h;

Čačak

  • location_on TC RODA, ul. Braće Spasića bb, lokal 2
  • phone_android 063/1135181, 032/343-006
  • email Cacak@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 9-22h; subota: 9-22h; nedelja: 9-22h;

Kruševac

  • location_on TC RODA CENTAR, II sprat, Blagoja Parovića 20
  • phone_android 063/1135183, 037/494-394
  • email Krusevac@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 9-22h; subota: 9-22h; nedelja: 9-22h;

Novi Sad

  • location_on TC MERCATOR, Bulevar Oslobođenja 102
  • phone_android 063/1135173, 021/636-90-90
  • email Novisad@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 9-22h; subota: 9-22h; nedelja: 9-22h;

Vršac

  • location_on RETAIL PARK STOP SHOP Kneza Miloša Obilića bb
  • phone_android 0631135182
  • email Vrsac@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 09-21h; subota: 09-21h; nedelja: 10-21h;

Kragujevac

  • location_on TC RODA, Save Kovačevića 48A
  • phone_android 063/1135184, 034/365-173
  • email Kragujevac@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 9-22h; subota: 9-22h; nedelja: 9-22h;

Jagodina

  • location_on VIVO SHOPPING PARK, Stevana Ivanovića BB
  • phone_android 063/1135176
  • email Jagodina@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 10-22h; subota: 10-22h; nedelja: 10-22h;

Nis

  • location_on TC RODA, Vizantijski bulevar 1
  • phone_android 018/208082, 063/1135228
  • email Nismercator@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 9-22h; subota: 9-22h; nedelja: 9-22h;

Šabac

  • location_on TC RODA, Jovana Cvijića 1
  • phone_android 063/1135224, 015/355-489
  • email Sabac@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 9-22h; subota: 9-22h; nedelja: 9-22h;

Beograd

  • location_on TC RODA CENTAR Djordja Stanojevica 35
  • phone_android 060 0113501
  • email Beogradrodanovibeograd@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 9-21h; subota: 9-21h; nedelja: 9-21h;

Mladenovac

  • location_on TRŽNI CENTAR TCM , Braće Badžaka 2
  • phone_android 060/0113504
  • email Mladenovac@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 09-21h; subota: 09-21h; nedelja: 10-21h;

Sremska Mitrovica

  • location_on TC RODA, Timočke divizije 1
  • phone_android 022/641532, 063/1135187
  • email Smitrovica@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 9-22h; subota: 9-22h; nedelja: 9-16h;

Zlatibor

  • location_on TC ZLATIBOR bb
  • phone_android 063/1135174, 031/846-256
  • email Zlatibor@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 9-21h; subota: 9-21h; nedelja: 9-21h;

Paraćin

  • location_on Kralja Petra I br. 53
  • phone_android 063/1135175, 035/563-504
  • email Paracin@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 9-21h; subota: 9-17h; nedelja: -h;

Saradnici u zemlji

Valjevo

  • location_on Cika Ljubina 12
  • phone_android 014/222211
  • email Spikivesna@gmail.com
  • access_time Ponedeljak - petak: -h; subota: -h; nedelja: -h;

Vranje

  • location_on Beogradska br. 1
  • phone_android 063/484112
  • email Senka.jovic@yahoo.com
  • access_time Ponedeljak - petak: -h; subota: -h; nedelja: -h;

Užice

  • location_on Dimitrija Tucovića 64
  • phone_android 064/1488884
  • email Fstory@ptt.rs
  • access_time Ponedeljak - petak: -h; subota: -h; nedelja: -h;

Šid

  • location_on Karađorđeva 36
  • phone_android 063/8677556
  • email Nedeljko jeftic
  • access_time Ponedeljak - petak: -h; subota: -h; nedelja: -h;

Leposavić

  • location_on 24 Novembar bb
  • phone_android 064/5097810
  • email Cetnik41@verat.net
  • access_time Ponedeljak - petak: -h; subota: -h; nedelja: -h;

Kosovska Mitrovica

  • location_on Kralja Petra Prvog bb
  • phone_android 066 9780531
  • email
  • access_time Ponedeljak - petak: -h; subota: -h; nedelja: -h;

SMEDEREVSKA PALANKA

  • location_on SVETOG SAVE 10
  • phone_android 065/8809980
  • email
  • access_time Ponedeljak - petak: 09-20h; subota: 09-15h; nedelja: -h;

Kraljevo

  • location_on TRG SRPSKIH RATNIKA 19
  • phone_android 0605685888
  • email
  • access_time Ponedeljak - petak: 8-20h; subota: 9-17h; nedelja: -h;

Aranđelovac

  • location_on Knjaza Miloša
  • phone_android 064/0106994
  • email
  • access_time Ponedeljak - petak: -h; subota: -h; nedelja: -h;

Saradnici u Bosni i Hercegovini

Banja Luka

  • location_on DUBICKA 189
  • phone_android +387 51385837
  • email -
  • access_time Ponedeljak - petak: -h; subota: -h; nedelja: -h;

Foca

  • location_on SVETOSAVSKA BB,TC TOM, 73300 FOCA
  • phone_android +38766619666
  • email
  • access_time Ponedeljak - petak: -h; subota: -h; nedelja: -h;