logo

Pronađeno je 0 proizvoda

close
close

Prijavite se za newsletter!

Budite u toku sa naišim najnovijim proizvodima, promocijama i specijalnim događajima.

Maloprodaje

Nis

RETAIL PARK STOP SHOP , Bulevar Medijana 21
  • location_on RETAIL PARK STOP SHOP , Bulevar Medijana 21
  • call +381 60/0-11-35-05
  • mail_outline Nisstopshopp@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 10-22h subota: 10-22h nedelja: 10-22h

Sremska Mitrovica

BULEVAR KONSTANTINA VELIKOG BB STOP SHOP, LOKAL 01/a
  • location_on BULEVAR KONSTANTINA VELIKOG BB STOP SHOP, LOKAL 01/a
  • call +381 63/11-35-187
  • mail_outline Smitrovica@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 10-22h subota: 10-22h nedelja: 10-16h

Kragujevac

BIG FASHION, Bulevar Kraljice Marije , lok 248
  • location_on BIG FASHION, Bulevar Kraljice Marije , lok 248
  • call +381 63/11-35-908
  • mail_outline
  • access_time Ponedeljak - petak: 9-22h subota: 9-22h nedelja: 9-22h

Beograd

RK BEOGRADJANKA, Masarikova 5
  • location_on RK BEOGRADJANKA, Masarikova 5
  • call +381 63/11-35-226
  • mail_outline Beograd@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 9-21h subota: 9-21h nedelja: -h

Zrenjanin

TC AVIV PARK ZRENJANIN
  • location_on TC AVIV PARK ZRENJANIN
  • call +381 63/11-35-188
  • mail_outline Zrenjaninaviv@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 10-22h subota: 10-22h nedelja: 10-22h

Lazarevac

RETAIL PARK STOP SHOP , ŽELEZNIČKA bb , Lokal 16
  • location_on RETAIL PARK STOP SHOP , ŽELEZNIČKA bb , Lokal 16
  • call +381 60 0113501
  • mail_outline Lazarevac@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 10-22h subota: 10-22h nedelja: 10-22h

Kruševac

TC RODA CENTAR, II sprat, Blagoja Parovića 20
  • location_on TC RODA CENTAR, II sprat, Blagoja Parovića 20
  • call +381 63/11-35-183
  • mail_outline Krusevac@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 9-22h subota: 9-22h nedelja: 9-22h

Beograd

TC BIG FASHION Višnjićka 84 Lokal 107
  • location_on TC BIG FASHION Višnjićka 84 Lokal 107
  • call +381 60/01-13-506
  • mail_outline Beogradbig@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 10-22h subota: 10-22h nedelja: 10-22h

Beograd

TC ZEMUN PARK Autu Put za Novi Sad 124-126
  • location_on TC ZEMUN PARK Autu Put za Novi Sad 124-126
  • call +381 60/ 01-13-503
  • mail_outline Beogradzemun@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 10-22h subota: 10-22h nedelja: 10-22h

Čačak

TC RODA, ul. Braće Spasića bb, lokal 2
  • location_on TC RODA, ul. Braće Spasića bb, lokal 2
  • call +381 63/11-35-181
  • mail_outline Cacak@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 9-22h subota: 9-22h nedelja: 9-22h
maloprodaja

Jagodina

VUKA BOJOVIĆA LOKAL B2
  • location_on VUKA BOJOVIĆA LOKAL B2
  • call +381 63/11-35-176
  • mail_outline Jagodina@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 10-22h subota: 10-22h nedelja: 10-22h

Šabac

TC RODA, Jovana Cvijića 1
  • location_on TC RODA, Jovana Cvijića 1
  • call +381 63/11-35-224
  • mail_outline Sabac@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 09-22h subota: 09-22h nedelja: 09-22h

Franšize

Mladenovac

TRŽNI CENTAR TCM , Braće Badžaka 2
  • location_on TRŽNI CENTAR TCM , Braće Badžaka 2
  • call +381 61/2488719
  • mail_outline Mladenovac@katrinvk.com
  • access_time Ponedeljak - petak: 9-21h subota: 9-21h nedelja: 9-21h

Saradnici u zemlji

Valjevo

  • location_on Cika Ljubina 12
  • call 014/222211
  • mail_outline Spikivesna@gmail.com
  • access_time

Vranje

  • location_on Beogradska br. 1
  • call 063/484112
  • mail_outline Senka.jovic@yahoo.com
  • access_time

Leposavić

  • location_on 24 Novembar bb
  • call 064/5097810
  • mail_outline Cetnik41@verat.net
  • access_time

Aranđelovac

  • location_on Knjaza Miloša 20/1
  • call 064/0106994
  • mail_outline
  • access_time Ponedeljak - petak: -h subota: -h nedelja: -h

Saradnici u Bosni i Hercegovini

Foca

  • location_on SVETOSAVSKA BB,TC TOM, 73300 FOCA
  • call +38766619666
  • mail_outline Dijanaperisic111@gmail.com
  • access_time Ponedeljak - petak: -h subota: -h nedelja: -h

Saradnici u Makedoniji

Ohrid

  • location_on Bulevar Makedonski Prosvetiteli broj 1, lokal 101
  • call +389 70 780 970
  • mail_outline Makkatrin@gmail.com
  • access_time Ponedeljak - petak: -h subota: -h nedelja: -h

Ovaj sajt koristi kolačiće radi što boljeg iskustva posetilaca. Ukoliko nastavite sa korišćenjem sajta, smatra se da ste saglasni sa našim uslovima korišćenja kolačića i potvrđujete prihvatanje kolačića na njegovim stranicama.